kontrast

zmień rozmiar:

Aktualności

LAUREACI W BUDOWLANCE !!!

Autor: Ewa Kordialik
Placowka: Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Płocku [do 2017-08-31]
29.05.2019
Uczniowie naszej szkoły: klasy technik urządzeń sanitarnych i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej od września 2018r. rywalizowali z młodzieżą z 26 szkół z całej Polski (277 uczniów) w 3 konkursach na platformie internetowej z wiedzy dotyczącej energetyki odnawialnej.
Nasi uczniowie: Jakub Gabryszewski i Jakub Nadolski uplasowali się na I miejscu w skali kraju. Otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe: po dwa elektronarzędzia marki Bosch szlifierka kątowa i wyrzynarka oraz nagrodę główną, obejmującą m.in. voucher na kurs i egzamin. Po egzaminie uzyskają wymagane przepisami prawa uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji urządzeń, pozwalające na pracę w charakterze Autoryzowanego Instalatora Junkers.
Pozostali laureaci Dawid Szpadziński – laureat II miejsca, Jakub Jankowski – laureat III miejsca i Kamil Jochemczyk – laureat III miejsca również otrzymali nagrody rzeczowe w postaci elektronarzędzi firmy Bosch. Budowlankajako szkoła zajęła I miejsce spośród wszystkich szkół za najlepszy łączny wynik we wszystkich trzech testach. Otrzymaładyplom za wybitne wyniki uczniów w V edycji konkursu Junkers Szkoli oraznagrodę główną rzeczową dla szkoły – kocioł kondensacyjny.
Wręczenie nagród oraz kurs i egzamin odbyły się podczas Gali Finałowej 24 maja 2019r. w Centrum Szkoleniowym Junkers w Warszawie.Powrót